Seznam IP SpamBotů zachycených na stránkách či serverech Helltracker.cz
   -- Neklikejte na reklamu. Riskujete naše nechutné zbohatnutí ! --


Homepage

IP adresa 89.28.24.58 je zalistována a je vedena jako SpamBot.

?


Detaily IP adresy:

Tento ban je veden pod číslem: 1510
Ban byl udělen: 2017-05-14 23:20:41
Údaje o této IP byly naposledy zkontrolovány 
- strojně:
- ručně: 
2017-07-18 13:11:10
0000-00-00 00:00:00
  
?

Důvod udělení banu: Registrovaný uživatel se projevil jako SpamBot.
Host nebo Server: 89-28-24-58.starnet.md
Zjištěné emaily SpamBota: 
- cha.ch.achach.a.4.ts.4.5.4@gmail.com
- szybkages198@mail.ru

SpamBot dělá ostudu národu a zemi (MPZ/země): MD Republic of Moldova


Special Report:

Zajímavost této IP je, odkud přicházejí spamy. Okrádání firmy Hikvision Server je firmy Hikvision / Viakom(výrobce kamer), ale neobsahuje DNS žádné domény. Jsou tedy dvě možnosti. Buďto je to NetBot, anebo pravděpodobnější je, že administrátoři firmy si dělají vlastní byznys na firemních prostředcích. Říká se tomu defraudace, ale kdo nezná ten termín, spokojí se s termínem zloděj/krádež. Něco takového uvidíte, když si otevřete tuto IP v prohlížeči. Dalším Googlením se dá ověřit, že IP skutečně patří této firmě. Firma zabývající se bezpečností je takto zevnitř okrádána. To je obstojně vtipný paradox. Anebo ne? Není ještě vtipnější, že na přihlašovací stránce pro adminy, nepoužívá firma zabývající se bezpečností SSL šifrování? Porty otevřené: HTTP tcp80 Firma byla upozorněna e-mailem, že se na jejích IP adresách děje něco nekalého. Přiložen byl link na tuto stránku a přiložena byla zjištění + neveřejné informace o útoku SpamBota. První reakce z firmy byla, co jim vlastně píšu? Odepsal jsem tedy znovu a snažil se do-vysvětlit, co se jim děje na serverech a oni o tom nevědí. Výsledkem bylo, že mi zaslali kontaktní formulář. Resume: Na serverech firmy Hikvision řádí Spambot, firma o tom neví, firma o tom nechce vědět, firma neví co s tím, když se to dozví, firma si koupila ISO 6xxx a tím je oficiálně v pořádku. S firmou já nechci nikdy nic mít: Zabývá se bezpečností třetích osob a údajů o nich a nezvládá vlastní bezpečnost.


Toto je stránka provozovaná serverem a na serverech Helltracker.cz. Stránka slouží ke zveřejňování IP adres, u kterých se nám podařilo identifikovat, že z nich přichází SPAM.

Všechny IP adresy, které jsou na těchto stránkách zveřejněny, byly ověřeny ručně.
Všechny zápisy v naší databázi vznikly jako reakce na útok SpamBota na naše stránky či servery.
Automatické scripty nám pomáhají SpamBotovské IP odhalit, ale do seznamu, který je zde zveřejňován, je nezapisují. Ověření, zda se jedná o SpamBota anebo NetBota, je vždy ruční!
   -- Neklikejte na reklamu. Riskujete naše nechutné zbohatnutí ! --

Na stránce se pracuje.Pozor! Padá omítka!
Provozuje:Helltracker.cz
<- Zpět na Homepage
Stránka vygenerována za:0.03378701210022 sHelltracker.Cz - Spambot::IP=89.28.24.58